Adwent – Dzień XII

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on pocket
Pocket
Share on skype
Skype
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Share on skype
Share on twitter
Share on whatsapp

„Zaprawdę, powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela. Lecz najmniejszy w królestwie niebieskim większy jest niż on. A od czasu Jana Chrzciciela aż dotąd królestwo niebieskie doznaje gwałtu i ludzie gwałtowni zdobywają je”.

Dwie sprawy, pierwsza, że największym z ludzi jest Jan Chrzciciel. Gigant, większy niż największe głowy państwa, niż gwiazdy show-biznesu. Na podium osobowości ludzkich zajmuje pierwsze miejsce. Zupełnie inaczej aniżeli to się przedstawia między nami. U Boga są inne kryteria „popularności” sławy i chwały.

I druga sprawa, o Tobie, o mnie, że najmniejszy w Królestwie Niebieskim większy jest od Jana Chrzciciela. To Ty jesteś, ja jestem, przeznaczony do Królestwa Niebieskiego, zdobywaj je, nie pozwól, aby, śmieszne w oczach Boga, sprawy tego świata zagłuszyły w Tobie to przeznaczenie. Walcz o Nie, troszcz się, wyrywaj się. I nie siedź jak jakaś ciapa z założonymi rękami. Królestwo samo do Ciebie nie przyjdzie.
Bądź gwałtownikiem o Tę sprawę, sprawę Najwyższej Wagi, Twego życia.
 

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
Dodatkowa Msza św. w piątek
15:00 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards