Adwent – Dzień XII

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

„Zaprawdę, powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela. Lecz najmniejszy w królestwie niebieskim większy jest niż on. A od czasu Jana Chrzciciela aż dotąd królestwo niebieskie doznaje gwałtu i ludzie gwałtowni zdobywają je”.

Dwie sprawy, pierwsza, że największym z ludzi jest Jan Chrzciciel. Gigant, większy niż największe głowy państwa, niż gwiazdy show-biznesu. Na podium osobowości ludzkich zajmuje pierwsze miejsce. Zupełnie inaczej aniżeli to się przedstawia między nami. U Boga są inne kryteria „popularności” sławy i chwały.

I druga sprawa, o Tobie, o mnie, że najmniejszy w Królestwie Niebieskim większy jest od Jana Chrzciciela. To Ty jesteś, ja jestem, przeznaczony do Królestwa Niebieskiego, zdobywaj je, nie pozwól, aby, śmieszne w oczach Boga, sprawy tego świata zagłuszyły w Tobie to przeznaczenie. Walcz o Nie, troszcz się, wyrywaj się. I nie siedź jak jakaś ciapa z założonymi rękami. Królestwo samo do Ciebie nie przyjdzie.
Bądź gwałtownikiem o Tę sprawę, sprawę Najwyższej Wagi, Twego życia.
 

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards