Wielki Post – dzień VI

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: «Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata. Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie».

 Albo, albo, trzeciej możliwości nie ma. Nie można być chrześcijaninem na pół gwizdka, na próbę, na „a jakoś tam się zobaczy”. Takie byle „co” lekceważy Boga. Grozi nam karłowatość wiary, selektywność, a przecież potrzeba tak niewiele, aby zrozumieć istotę chrześcijaństwa. Tak, „mała droga” najszybciej prowadzi do Boga; czasami dobre słowo, uśmiech na twarzy, poklepanie po ramieniu może być tym małym ciężarkiem, który przeważy szalę i otworzy nam drogę do bycia błogosławionym.

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30 


Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek, środa
po porannej Mszy św. do 9:00

Wtorek, czwartek
po wieczornej Mszy św. do 21:00

lub po telefonicznym umówieniu

Na protokoły przedślubne prosimy o umówienie się na oddzielny indywidualny termin po ustaleniu daty z duszpasterzem.

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards