Wieli Post – dzień X (piątek)

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, zostaw tam dar swój przed ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim. Potem przyjdź i ofiaruj dar swój.

Nie można kochać niewidzialnego Boga, nienawidząc widzialnego człowieka. To jest główny i podstawowy wniosek powyższych słów. Bóg działa i przychodzi przez ludzi, dlatego też warto uważać, abyśmy Go przypadkiem nie przeoczyli.

Ja nie muszę z każdym wypić kawy, nie każdy musi być moim przyjacielem, serdecznym kumplem, nie każdego muszę lubić. Ale muszę wystrzegać się pogardy i nienawiści, bo mogę kogoś nie lubić, ale nie mogę kogokolwiek nienawidzić.

Być może nie raz przyszło nam do głowy, dlaczego czasami modlitwa nam nie idzie, jest jakaś jałowa, wyprana, bezbarwna? Warto wtedy pomyśleć o niektórych sprawach, o niektórych relacjach, czy przypadkiem wszystko jest w porządku, czy ktoś, gdzieś, jakoś przeze mnie nie cierpi, nie płacze?

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards