Wielki Post – dzień XIII

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.

 

            Jeżeli szukamy jakiejś odpowiedniej miary bycia chrześcijaninem to ta Ewangelia, ten fragment jest najlepszą odpowiedzią na powyższe pytanie.

            Z wielką łatwością przychodzi nam wydawanie opinii, ferowanie wyników, osądzanie innych. Często znamy to, co zewnętrzne, często bazujemy na tym, co powierzchowne, zapominając o tym, że człowiek to coś więcej.

            Nie sądźmy zbyt szybko, bo to jest niebezpieczne i nieludzkie. Zanim coś palniemy, pomyślmy, zastanówmy się, nikt z nas nie jest bez winy. A powiedzenie: „co nagle to po…” zawiera w sobie jakąś mądrość, odpowiednią do tego fragmentu.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards