KORONAWIRUS – DECYZJA

Kochani:

Decyzją Episkopatu Anglii i Walii dla dobra wszystkich wiernych Kościoły zostają zamknięte.


Obecnie dyrektywa jest bardzo jasna, że Kościoły muszą pozostać zamknięte, aby chronić ludzi przed zarażeniem. Ta ochrona musi być teraz naszym priorytetem.
Toteż wszystkie chrzty oraz inne wydarzenia zostały przełożone do czasu uspokojenia sytuacji; nie będziemy mogli także udzielać Sakramentu Pokuty i Pojednania.  

Spróbujmy nieco inaczej przeżyć najbliższe tygodnie. Będziemy razem – duchowo. Wierzmy, że sytuacja ta nie potrwa zbyt długo i już niebawem będziemy ponownie mogli się spotkać. Módlmy się za siebie nawzajem, za chorych, za tych, którzy opiekują się chorymi i za tych , którzy ciężko szukają opracowania leczenia i szczepionki na tę chorobę. Pamiętajmy o sile modlitwy i postu. Módlmy się razem w rodzinie na różańcu. Dbajmy o siebie, pamiętając o wystarczającym odpoczynku i prawidłowym odżywianiu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Bardzo proszę wszystkich o modlitwę.