Kurs Alpha online

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on pocket
Pocket
Share on skype
Skype
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Share on skype
Share on twitter
Share on whatsapp

Kurs ALPHA SECIM Anglia! Czy to kurs dla Ciebie? Nosisz w sercu pytania czy twoje życie ma sens? Czy Bóg istnieje? A może nie wierzysz, albo nic nie czujesz, ale jest coś co nurtuje głęboko twoje serce? A może odczuwasz jakąś pustkę, czegoś pragniesz? Zapraszamy właśnie Ciebie!!!

Kurs Alfa to cykl 12 spotkań podczas których będziesz mógł zadać każde pytanie, wyrazić swoje wątpliwości, nikt Cie nie osądzi… i będziesz też mógł posłuchać odpowiedzi 😀 na Alfie jest atmosfera która sprzyja zadawaniu pytań i wyrażaniu swoich opinii😄 Alpha jest „drzwiami” za którymi możesz wkroczyć w inną jakość swojego życia. Czy odważysz się nacisnąć klamkę, aby otworzyć te drzwi 🤔Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu – w soboty, godz. 19:00-20:15 (12 spotkań). Oczywiście ONLINE!! Planowany start: 15 maja 2021
Zapisz się ➡️➡️➡️https://forms.gle/KvcZs7EJ38Buaptz5

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
Dodatkowa Msza św. w piątek
15:00 

Każda osoba pragnąca uczestniczyć we Mszy św. jest proszona o wypełnienie specjalnego formularza. Dotyczy on osób, które pragną wziąć udział w nabożeństwie w sobotę wieczorem, w niedziele oraz w święta. Na pozostałych Mszach (w ciągu tygodnia) prośmy o podanie swoich danych stewardowi, który danego dnia będzie pełnił posługę. Nie wymagana jest w dzień powszedni wcześniejsza rezerwacja internetowa. 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Link do rejestracji na Mszę św. 

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards