Bal Wszystkich Świętych

6 listopada w naszej sali parafialnej odbył się Bal Wszystkich Świętych. Zabawa była adresowana do najmłodszych naszych parafian i miała na celu przybliżanie przez taniec i zabawę świętych i błogosławionych. W trakcie zabawy było wiele wspaniałych atrakcji, konkursy, loterie, tańce, zawody, quiz-y, malowanie twarzy, gry zręcznościowe i nade wszystko wspaniała zabawa. W loterii można był wygrać wiele wspaniałych nagród, w tym główną, którą był rower górski.

W trakcie balu były serwowane pyszności, zupy, gofry, hot-dogi, zapiekanki, ciasta, drożdżówki, owoce, warzywa, zimne i ciepłe napoje.

Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli zorganizować zabawę, dziękujemy rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom za wspaniały czas i zabawę.