Festyn Rodzinny

W niedzielę 22 maja w ramach obchodów jubileuszowych oraz zbliżającego się Dnia Dziecka i Dnia Matki odbył się na parafialnym parkingu Festyn Rodzinny.

W trakcie festynu było mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz rodziców. Dzieci wraz z rodzicami mogli poskakać w dmuchanych zamkach, strzelać z łuku, wziąć udział w zabawach zręcznościowych oraz konkursach, takich jak: krykiet, rzucanie obręczą do celu, łowienie jabłek z wody, turlanie arbuza, przesypywanie mąki na czas itd.

W trakcie Festynu była możliwość „wyszalenia się” na parkingu poprzez bieganie, malowanie kredą na całym parkingu i nie tylko.

Oczywiście nie zabrakło barbecue-grill, gdzie królował burger-de luxe, frytki, kręcone ziemniaki oraz inne dania z grilla. Ogromną popularnością cieszyła się niezawodna wata cukrowa, która mimo zmian pokoleniowych ciągle cieszy się popularnością, były gofry itd.

Stasi parafianie mogli spokojnie relaksować się wewnątrz sali parafialnej, gdzie serwowana była kawa, herbata i ciasto.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli i przyczynili się do organizacji Festynu Parafialnego:

• Radzie Parafialnej
  • Parafianom i ludziom dobrej woli
  • Siostrom Misjonarkom
  • Szkole Ewangelizacji Cyryl i Metody
  • Wojownikom Maryi
  • Domowemu Kościołowi
  • Harcerstwu Manchester
  • Młodemu Polonezowi
  • Żywemu Różańcowi

Pragniemy podziękować sponsorom i ludziom, którzy wsparli finansowo wydarzenie.