Rekolekcje z o. Adamem Szustakiem OP

Zakończyły się drugie rekolekcje w jubileuszowym roku naszej parafii. Rekolekcje prowadził znany i ceniony dominikanin o. Adam Szustak OP.

Rekolekcje trwały od poniedziałku 6 czerwca do środy 8 czerwca i były skupione na trzech tematach: relacji do siebie samego, relacji do Boga oraz do drugiego człowieka.

Ćwiczenia duchowne rozpoczynały się od godz. 19:00 adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której odmawialiśmy litanię do Serca Pana Jezusa. Po adoracji była Msza św. najważniejsze wydarzenie tych rekolekcji, podczas której była krótka homilia wprowadzająca we właściwą tematykę konferencji.

Po zakończonej Mszy św. było nauczanie o. Adama, które każdego dnia dotyczyło tematów, które wyżej zostały podkreślone.

Rekolekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były kolejki do konfesjonału oraz pragnienie spotkania i porozmawiania po konferencji z o. Adamem.

Bardzo dziękujemy o. Adamowi za czas, konferencje, świadectwa oraz modlitwę w naszej jubileuszowej parafii.

Ostatnie rekolekcje przygotowujące bezpośrednio do Jubileuszu odbędą się w październiku i poprowadzi je abp. Adrian Galbas SAC. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.