Z dawna Polski tyś Królową

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

W niedzielę o godz. 12:00 odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Polski. We Mszy św. brały udział poczty sztandarowe oraz Harcerstwo. Mszy św. przewodniczył ks. Karol, który wspomniał, że tegoroczne świętowanie odbywa się w cieniu wojny i innych problemów, na które nie mamy istotnego wpływu. Jedynym gwarantem pewności w tym niepewnym coraz bardziej i „walącym” się świecie jest Słowo, które nie zawodzi.

„Żyjemy niby normalnie, ale przecież każdy dzień upływa nam w wielkim cieniu. Jedni modlą się o sprawiedliwy pokój, inni chcą się do niego przyczynić i się angażują, jeszcze inni wreszcie chcą żyć tak, jakby nic się nie działo – ale tak się nie da. Wojna się toczy i prawdę o niej – jak to z wojną bywa – dopiero poznamy.

„Przemija postać tego świata”

Na koniec Mszy odśpiewaliśmy 'Boże coś Polskę” zawierzając Polskę i nas samych Bożej opatrzności.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30 


Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek, środa
po porannej Mszy św. do 9:00

Wtorek, czwartek
po wieczornej Mszy św. do 21:00

lub po telefonicznym umówieniu

Na protokoły przedślubne prosimy o umówienie się na oddzielny indywidualny termin po ustaleniu daty z duszpasterzem.

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards