Adwent – Dzień X

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Jezus powiedział do swoich uczniów:

«Jak wam się zdaje? Jeśli ktoś posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich, to czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej, która się błąka? A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę, powiadam wam: cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi, które się nie zabłąkały.

Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło nawet jedno z tych małych».

To jest jedne z tych obrazów, to jest jeden z tych fragmentów, gdzie jak w lustrzanym obliczu możesz ujrzeć Boga, takim jaki Jest.

Boże jakiś Ty czasem nielogiczny; zostawiasz dziewięćdziesiąt dziewięć owiec i idziesz szukać tej jednej krnąbrnej, zbuntowanej owcy, której być może już nie ma, która być może na to wcale nie zasłużyła, by ją odnajdywać, zabiegać o nią.

Tkliwa miłość Boga otacza nas nieustannie opieką, dzień i w noc, w której czy chcemy, czy nie chcemy jesteśmy wciąż zanurzeni. To jest ta miłość, która się troszczy, która pozwala nam na wolność, ale jednocześnie nas uczy, poucza cały czas na tyle, na ile chcemy się uczyć, która nas prowadzi, szuka i na nas czeka.

Jezus jest Dobrym Pasterzem, On kocha nas miłością bezwarunkową, do końca, aż na krzyż. Każdy z nas, również ja potrzebuję czuć się kochanym. Radością dla mnie jest to, że jestem umiłowanym dzieckiem Boga. Dzięki Jego miłości czuję się bezpieczna, wiem, że nie muszę się już bać. Jezus nie zawaha się rzucić wszystko, oddać swoje życie, aby mnie i ciebie ratować. Wiedz, że dla Niego jesteś najważniejszy/najważniejsza, tylko Jezus potrafi tak kochać. On woła cię po imieniu. Daj się Mu odnaleźć!

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards