Adwent – Dzień XI

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.”

Słowa Jezusa, odkrywają przed ludźmi, niezwykłą łaskę, która daje zmęczonym i utrudzonym wytchnienie. Łaska ta jest wyrazem troski Najwyższego wobec ludzkości dotykanej cierpieniem i trudami życia ziemskiego. Jezus, który sam uniżając się i czyniąc siebie słabym, w pokorze i cichości serca doświadczał ludzkiego cierpienia, otrzymał pokrzepienie od Boga Ojca.

Tylko Bóg może dać człowiekowi ostateczne ukojenie i odpocznienie. Dlatego Jezus, zaprasza każdego z nas do siebie, naśladowania Go, i podjęcia trudu życia wraz z Nim. Daje nadzieję każdemu, niezależnie od tego czy jest schorowany, ubogi, bogaty czy żyjącym na marginesie społecznym kryminalistą. Jezus nie narzuca nam surowego prawa, lecz kieruje się miłością i łagodnością i ofiaruje swoje miłosierdzie jako odnawiającą moc.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards