(Nie) zwykła niedziela

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Ostatni weekend w naszej parafii był bardzo intensywny. Najpierw w sobotę popołudniu odbyła się parafialna zabawa karnawałowa dla dzieci pt. „Tajemniczy Ogród. Podczas tego wieczoru zarówno dzieci, jak i rodzice mogli wspólnie spędzić czas: bawiąc się, tańcząc oraz rozwiązując tajemnicze zagadki.

Niedziela zaś należała do najstarszej parafialnej grupy do „Żywego Różańca”. Wszystko to za sprawą nie tylko comiesięcznej wymiany tajemnic różańca świętego, ale także zorganizowanej herbatki parafialnej oraz specjalnej dodatkowej Mszy św., po której odbyło się coroczne spotkanie podsumowujące to, co za nami, jak i przed nami. W tracie herbatki można było zakupić i porozmawiać z jednym z autorów publikacji o naszej parafii panem Leszkiem Pawlikiem.

Wieczorem odbyło się modlitewne spotkanie jednego z kręgów Domowego Kościoła. 

Miniona niedziela to także wspomnienie św. Agaty. Tego dnia istniała możliwość pobłogosławienia wody, soli i chleba. 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30 


Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek, środa
po porannej Mszy św. do 9:00

Wtorek, czwartek
po wieczornej Mszy św. do 21:00

lub po telefonicznym umówieniu

Na protokoły przedślubne prosimy o umówienie się na oddzielny indywidualny termin po ustaleniu daty z duszpasterzem.

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards