Marsz dla Życia

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

W koronacyjny „bank holiday” parafianie wraz z ks. Karolem wyruszyli na północ diecezji Salford, do Stonyhurst, gdzie znajduje się przepiękne jezuickie kolegium, aby tam rozpocząć modlitwę i marsz dla życia.

Po wstępnej konferencji oraz modlitwie wyruszyliśmy szlakiem Tolkiena, jednego z najbardziej popularnych pisarzy angielskich, który w trakcie II wojny światowej zamieszkiwał te tereny i rozpoczął jedno ze swych największych dzieł „Hobbit”. Z różańcem w dłoni modliliśmy się w intencji nienarodzonych prosząc Boga o pomoc dla matek i ich potomstwa.

Do modlitwy dołączył bp naszej diecezji John Arnold, który towarzyszył nam w trakcie całej duchowej pielgrzymki. Trasę zakończyliśmy w jezuickim kościele św. Piotra, gdzie odmówiliśmy litanię loretańską oraz adorowaliśmy Najświętszy Sakrament.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards