Msze Święte Rezerwacje

Please complete the form below.

Proszę wypełnić poniższy formularz. Otrzymasz dwa maile, pierwszy (natychmiast) o wysłaniu formularza, drugi potwierdzający Twoje uczestnictwo. Sprawdź proszę junk box-spam, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tam otrzymasz wygenerowane maile. Zapoznaj się proszę z zasadami, które nas wszystkich obowiązują.

You must request a ticket for each member of your household who wishes to attend. You will all sit together in the same pew. Please do not include a ticket for anyone who is not a member of your household. You can add one other household (bubble). Single person occupy one seat. You can apply for 8 tickets. Musisz poprosić o tzw. „wejściówkę” dla każdego członka rodziny, który chce uczestniczyć w liturgii. Wszyscy usiądziecie razem w tej samej ławce. Nie dołączaj „wejściówki” dla osób, które nie są członkami twojego domu. Możesz dodać jedną osobę zaprzyjaźnioną z Twoim domem. Osoby pojedyncze zajmują jedno miejsce w ławce. Możesz ubiegać się maksymalnie o 8 miejsc.

Msze święte w niedzielę:
8:00 (także online), 10:00 (także online), 12:00 (także online) oraz 19:00 (także online).

Poniedziałek:
7:00.

Od wtorku do soboty:
7:00 oraz 19:00.

W piątek dodatkowa Msza św.: 15:00.

Link do Rejestracji na Mszę św.

Kancelaria Parafialna: