Msze Święte Rezerwacje

Rejestracja na Msze św w sobotę wieczorem, w niedzielę i w uroczystości.

Proszę wypełnić poniższy formularz w celu rejestracji na Mszę św. w sobotę wieczorem, w niedzielę i w uroczystości. Rejestracja elektroniczna nie jest prowadzona na Msze św. w tygodniu. Zapoznaj się proszę z zasadami, które nas wszystkich obowiązują.

Musisz poprosić o tzw. „wejściówkę” dla każdego członka rodziny, który chce uczestniczyć w liturgii. Wszyscy usiądziecie razem w tej samej ławce. Nie dołączaj „wejściówki” dla osób, które nie są członkami twojego domu. Możesz dodać jedną osobę zaprzyjaźnioną z Twoim domem. Osoby pojedyncze zajmują jedno miejsce w ławce. Możesz ubiegać się maksymalnie o 8 miejsc. You must request a ticket for each member of your household who wishes to attend. You will all sit together in the same pew. Please do not include a ticket for anyone who is not a member of your household. You can add one other household (bubble). Single person occupy one seat. You can apply for 8 tickets.

8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Wtorek-Sobota