OTWARCIE KOŚCIOŁA

WTOREK – SOBOTA – 7:00 oraz 19:30
PIĄTEK (dodatkowa Msza św.) – 15:00

Podczas każdej Mszy św.:

– wchodząc i wychodząc z kościoła pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu. (minimum 2 metry). Prosimy nie tworzyć grup przed kościołem, w jego obrębach oraz na parkingu. Kościół jest otwarty 30 min. przed nabożeństwem, w celu uniknięcia kolejki prosimy nie przychodzić na „ostatnią chwilę”.

twarz zakrywamy obowiązkowo maseczką. Z tego obowiązku zwolnione są dzieci do 11. roku życia oraz osoby, które są zwolnione z tego obowiązku ze względów medycznych. (Prosimy nie nadużywać możliwości zwolnienia z noszenia maseczek – nadużywanie tego przywileju jest wyrazem nieodpowiedzialności za parafię oraz wspólnotę)

– przed kościołem lub w kruchcie (eng. porch) będzie osoba (steward), która zaprowadzi lub wskaże wskazane miejsce (każda osoba lub rodzina będzie miała swoje przydzielone miejsce).  Zwracamy uwagę, aby przed wejściem do kościoła, każda osoba dezynfekowała dłonie (zapewniamy dozowniki z płynami).

– prosimy, aby nie zmieniać miejsca i nie przemieszczać się podczas liturgii (toalety będą nieczynne).

– Komunia św. będzie udzielana po zakończeniu Mszy św. (po błogosławieństwie), stewardzi wraz z kapłanami pomogą w wyprowadzeniu z ławek osób pragnących przyjąć Ciało Jezusa Chrystusa. Eucharystię przyjmujemy na dłońPo przyjęciu Komunii św. z pomocą stewarda opuszczamy świątynię, zgodnie z systemem one way

Podczas każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary, która w najbliższym czasie przeznaczana jest na prace remontowe naszej świątyni.

Osoby, które będą miały widoczne oznaki przeziębienia lub objawy grypy nie będą mogły brać udziału w nabożeństwie. Prosimy tutaj wszystkich o zachowanie ostrożności i odpowiedzialności za siebie nawzajem.

Spowiedź św. jest możliwa przed Mszą św. oraz w trakcie Mszy św. Prosimy podejść do kapłana lub do zakrystii, w której odbywa się spowiedź.

Biuro parafialne czynne będzie w tygodniu. Informacje dostępne są na stronie lub pod numerem telefonu.

Bądźmy za siebie odpowiedzialni – dbajmy o siebie i innych.