PONOWNE OTWARCIE KOŚCIOŁA

MSZA ŚW. :

NIEDZIELA – 8:00 (dodatkowo online), 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00 (dodatkowo online)
PONIEDZIAŁEK – 7:00
WTOREK – SOBOTA – 7:00 oraz 19:00

Każda osoba pragnąca uczestniczyć we Mszy św. jest proszona o wypełnienie specjalnego formularza.

Możliwość brania udziału w nabożeństwie będzie potwierdzona mailem zwrotnym. Dostaniesz dwa maile, pierwszy potwierdzający zgłoszenie, drugi później – potwierdzający twoją rejestrację. Sprawdź proszę spam lub junk box, istnieje prawdopodobieństwo, że tam Twoja poczta otrzyma nasz wygenerowany mail.   Miejsce w kościele będzie wydzielone tak, aby zachować dystans.

Podczas każdej Eucharystii:

– przed kościołem będzie osoba (steward), która zaprowadzi na wskazane miejsce (każda osoba lub rodzina będzie miała swoje przydzielone miejsce).  Zwracamy uwagę, aby przed wejściem do kościoła, każda osoba dezynfekowała dłonie (będą dozowniki z płynami).

– prosimy, aby nie zmieniać miejsca i nie przemieszczać się podczas liturgii (toalety będą nieczynne).

– nie będzie śpiewania oraz nie będzie przekazywania sobie znaku pokoju

– Komunia św. będzie udzielana po zakończeniu Mszy św. (po błogosławieństwie), stewardzi wraz z kapłanami pomogą w wyprowadzeniu z ławek osób pragnących przyjąć Ciało Jezusa Chrystusa. Eucharystia będzie przyjmowana tylko na dłoń. Po przyjęciu Komunii św. z pomocą stewarda opuszczamy świątynię.

Po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona dezynfekcja ławek, osoby pragnące pomóc, są bardzo mile widziane.

Podczas każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary, która w najbliższym czasie przeznaczana jest na prace remontowe naszej świątyni.

Osoby, które będą miały widoczne oznaki przeziębienia lub objawy grypy nie będą mogły brać udziału w nabożeństwie. Prosimy tutaj wszystkich o zachowanie ostrożności i odpowiedzialności za siebie nawzajem.

Spowiedź św. będzie tylko po telefonicznym umówieniu.

Biuro parafialne czynne będzie w tygodniu. Tym samym istnieje już możliwość udzielania sakramentów chrztu św. oraz małżeństwa.

Msze święte w niedzielę:
8:00 (także online), 10:00 (także online), 12:00 (także online) oraz 19:00 (także online).

Poniedziałek:
7:00.

Od wtorku do soboty:
7:00 oraz 19:00.

W piątek dodatkowa Msza św.: 15:00.

Link do Rejestracji na Mszę św.

Kancelaria Parafialna: