OTWARCIE KOŚCIOŁA

MSZA ŚW. :

NIEDZIELA – 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00 
PONIEDZIAŁEK – 7:00
WTOREK – SOBOTA – 7:00 oraz 19:30
PIĄTEK (dodatkowa Msza św.) – 15:00

Każda osoba pragnąca uczestniczyć we Mszy św. jest proszona o wypełnienie specjalnego formularza. Dotyczy on osób, które pragną wziąć udział w nabożeństwie w sobotę wieczorem, w niedziele oraz w święta. Na pozostałych Mszach (w ciągu tygodnia) trzeba się wpisać na listę, która jest wystawiona w kruchcie kościoła. 

https://parafiamanchester.pl/book-mass/

Możliwość brania udziału w nabożeństwie będzie potwierdzona mailem zwrotnym. Dostaniesz dwa maile, pierwszy potwierdzający zgłoszenie, drugi później – potwierdzający twoją rejestrację. Sprawdź proszę spam lub junk box, istnieje prawdopodobieństwo, że tam Twoja poczta otrzyma nasz wygenerowany mail.   Miejsce w kościele będzie wydzielone tak, aby zachować dystans. 

Podczas każdej niedzielnej Eucharystii:

– przed kościołem będzie osoba (steward), która zaprowadzi na wskazane miejsce (każda osoba lub rodzina będzie miała swoje przydzielone miejsce).  Zwracamy uwagę, aby przed wejściem do kościoła, każda osoba dezynfekowała dłonie (będą dozowniki z płynami).

– prosimy, aby nie zmieniać miejsca i nie przemieszczać się podczas liturgii (toalety będą nieczynne).

– Komunia św. będzie udzielana po zakończeniu Mszy św. (po błogosławieństwie), stewardzi wraz z kapłanami pomogą w wyprowadzeniu z ławek osób pragnących przyjąć Ciało Jezusa Chrystusa. Eucharystię przyjmujemy na dłoń, Po przyjęciu Komunii św. z pomocą stewarda opuszczamy świątynię. 

Podczas każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary, która w najbliższym czasie przeznaczana jest na prace remontowe naszej świątyni.

Osoby, które będą miały widoczne oznaki przeziębienia lub objawy grypy nie będą mogły brać udziału w nabożeństwie. Prosimy tutaj wszystkich o zachowanie ostrożności i odpowiedzialności za siebie nawzajem.

Spowiedź św. jest możliwa przed Mszą św. oraz w trakcie Mszy św. Prosimy podejść do kapłana lub do zakrystii, w której odbywa się spowiedź. 

Biuro parafialne czynne będzie w tygodniu. Tym samym istnieje już możliwość udzielania sakramentów chrztu św. oraz małżeństwa.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
Dodatkowa Msza św. w piątek
15:00 

We Mszy św. w niedziele i uroczystości biorą osoby, które się wcześniej zarejestrowały.
Liczba wiernych w kościele jest ograniczona.
 Na pozostałych Mszach (w tygodniu) nie potrzeba elektronicznej rezerwacji, wystarczy się wpisać na listę wystawioną w kruchcie kościoła. 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Link do rejestracji na Mszę św. 

 

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards