Wielki Post – dzień XX

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Na te słowa wszyscy w synagodze unieśli się gniewem. Porwali Go z miejsca, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na stok góry, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić. On jednak przeszedłszy pośród nich oddalił się.

            Zawiść, obłuda, wścibskość mogą prowadzić to ohydnego wręcz niegodziwego zachowania. Nie lubimy, jak ktoś mówi nam niewygodną prawdę, lubimy pozory, trwać w iluzji. Prawda wymaga, jest bardziej wymagająca, więcej kosztuje i wymaga nie lada wysiłku. Ale prawda jest dla odważnych, którzy wiedzą, czego rzeczywiście chcą i pragną.

            Nie daj się iluzjom, ale żyj w prawdzie. Wymagaj jej od siebie w sowim życiu. Kłamstwo ma krótkie nogi, to prawda. Ono na początku wydaje się prostsze, łatwiejsze, ale im dalej ty trudniej.

            Żyj w prawdzie, to inwestycja na przyszłość, w której spędzimy, i tak, resztę swego życia.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards