Wielki Post – dzień XX

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on pocket
Pocket
Share on skype
Skype
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Share on skype
Share on twitter
Share on whatsapp

Na te słowa wszyscy w synagodze unieśli się gniewem. Porwali Go z miejsca, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na stok góry, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić. On jednak przeszedłszy pośród nich oddalił się.

            Zawiść, obłuda, wścibskość mogą prowadzić to ohydnego wręcz niegodziwego zachowania. Nie lubimy, jak ktoś mówi nam niewygodną prawdę, lubimy pozory, trwać w iluzji. Prawda wymaga, jest bardziej wymagająca, więcej kosztuje i wymaga nie lada wysiłku. Ale prawda jest dla odważnych, którzy wiedzą, czego rzeczywiście chcą i pragną.

            Nie daj się iluzjom, ale żyj w prawdzie. Wymagaj jej od siebie w sowim życiu. Kłamstwo ma krótkie nogi, to prawda. Ono na początku wydaje się prostsze, łatwiejsze, ale im dalej ty trudniej.

            Żyj w prawdzie, to inwestycja na przyszłość, w której spędzimy, i tak, resztę swego życia.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
Dodatkowa Msza św. w piątek
15:00 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards