Żywy Różaniec na 75-lecie

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on pocket
Pocket
Share on skype
Skype
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Share on skype
Share on twitter
Share on whatsapp

Żywy Różaniec jest jedną z najstarszych grup działających przy parafii Miłosierdzia Bożego. Wczoraj podczas specjalnej Mszy św. podziękowaliśmy Państwu Bockenheim za wieloletnią posługę przewodniczenia Żywemu Różańcowi. Nową zelatorką została Pani Leokadią Platt, która ze wzruszeniem zdecydowała się podjąćprzewodniczeniu różańcowej grupie.

Po Mszy św. na sali zostało zorganizowanie spotkanie, które było swoistym powrotem do dawnego zwyczaju spotykania się przy kawie i ciastku członków Żywego Różańca. Po raz pierwszy Pani Leokadia przestawiła program, a także zachęcała innych aby mogli się bardzie włączyć i zaangażować w życie parafii. Po prawie 12 letniej przerwie Żywy Różaniec ponownie wróci do organizacji parafialnych herbatek, sprzątania kościoła oraz przygotowywania dekoracji.

Obecnie Żywy Różaniec liczy około 80 członków.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
Dodatkowa Msza św. w piątek
15:00 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards