Wojownicy Maryi

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Na parafii odbył się dzisiaj ogólnobrytyjski zjazd Wojowników Maryi, który wpisany był w wielkopostny dzień skupienia.

Do Manchester przyjechali przedstawiciele grup z Londynu, Reading, Derby oraz z Leeds, a także z Polski z Wyszkowa.

Spotkanie rozpoczęło się od śniadania, które było nawiązaniem ducha wspólnoty. Następnie udaliśmy się do kościoła gdzie Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz Roman Kossakowski SChr z Derby, a homilię wygłosił ks. Karol. Tematem spotkania był „chrystocentryzm w nauczaniu kard. Hlonda”. Po liturgii odmówiliśmy różaniec oraz odśpiewaliśmy Anioł Pański. Kolejnym punktem był obiad oraz braterskie spotkanie na sali parafialnej. Oddzielnie spotkali się koordynatorzy i liderzy grup, którzy w sali kard. Hlonda, omówili istotne zagadnienia Wojowników Maryi na Wyspach. Całe spotkanie zakończyło się o godz. 15:00 odmówieniem koronki do Miłosierdzia Bożego.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards