Miłosierdzie Boże

Email
Facebook
Pocket
Skype
Twitter
WhatsApp

Nasza wspólnota przeżywała dzisiaj tytularną uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkiej Nocy. Uroczystości z naszą parafią przeżywał nasz biskup John Arnold – ordynariusz diecezji Salford.

O godz. 12:00 rozpoczęła się uroczysta Msza św. , której przewodniczył ks. biskup John, podczas której udzielił sakramentu bierzmowania dwadzieścioro ośmioro parafianom z naszej parafii oraz ze wspólnoty Rochdale oraz Oldham, którym towarzyszył ks. Wojciech Świątkowski SChr. W swoim słowie ks. biskup przypomniał o unikalności każdego z nas, o naszych życiowych wyzwaniach, w których Duch św. przychodzi nam z pomocą, tak jak do Apostołów, którzy zamknięci byli w wieczerniku.

Po Eucharystii na sali parafialnej miał miejsce uroczysty obiad, który był przedłużeniem naszego świętowania.

Ostatnim punktem długiego dnia był Parafialny Klub Filmowy, który wyemitował dwie produkcje – jedną własną – „Wielka Noc” przedstawiający kulisy ostatniego Wielkiego Tygodnia na parafii oraz film „Johnny” o śp. ks. Janie Kaczkowskim.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela
19:30 (sob), 8:00, 10:00 (dodatkowo online), 12:00 oraz 19:00

Poniedziałek
7:00

Wtorek – Sobota
7:00 oraz 19:30
 

Kancelaria Parafialna
czynna:

Poniedziałek – 7:30-9:00
Wtorek – 20:00-20:30
Środa – 7:30-9:30
Czwartek – 20:00-20:30
lub po telefonicznym umówieniu

Konto Bankowe

Właściciel konta / Account holder:
PCM Manchester

Sort Code: 
30-94-57

Number konta / Account number:
00621737

Prosimy, aby wpisać w Beneficiary Reference swoje nazwisko.

Poniżej link do PayPal za pomocą, którego można również składać donacje na potrzeby naszej parafii.

Donate Button with Credit Cards